Rozcestník

Lyžování

SKIAREÁL ŠANOV  - Areál se nacházi 200 metrů od penzionu.

  • lyžařský vlek 500m
  • dětský vlek 200m
  • občerstvení
  • noční lyžování
  • půjčovna skútrů
  • technické zasněžování
  • dětský provazový vlek 40m


  Skipark Červená Voda – SKIREGION Buková hora – Nově vybudovaný lyžařský areál, který svými parametry dosahuje alpské úrovně. Areál navazuje na současné sjezdové tratě, které vedou na Bukovou horu z horského střediska Čenkovice. TOP středisko ČR – pět hvězdiček.
Druh: Ski areál, Místo: Červená Voda
  Čenkovice – SKIREGION Buková hora – Skiareál v klidném prostředí Bukovské hornatiny vhodný jak pro začátečníky, tak i pro středně pokročilé lyžaře.
Druh: Ski areál, Místo: Čenkovice
  Lyžařský areál Ovaz – Lyžařský areál Ovaz se nachází na okraji obce Výprachtice. Areál je vhodný pro začínající lyžaře i pro pokročilé.
Druh: Ski areál, Místo: Výprachtice
  Ski Sněžník – Skicentrum Sněžník se nachází v nadmořské výšce 748 – 1140 m.n.m a disponuje celkekovou kapacitou vleků 2500 osob/h.
Druh: Ski areál, Místo: Dolní Morava
  Ski areál Mladkov – Petrovičky – Lyžařský areál v nadmořské výšce 600m s jedním vlekem, parkovištěm, stravovacím a ubytovacím zařízením naleznete v Petrovičkách asi 1km od Mladkova. Středně náročné terény můžete využít po celý týden. 3x v týdnu lze využít i lyžování při umělém osvětlení. Součástí areálu je i nově budovaný snowpark
Druh: Ski areál, Místo: Mladkov – Petrovičky
  Sportareál České Petrovice – Lyžařské středisko, oceněné třemi hvězdami poskytovaných služeb. Sjezdovky se nachází v nadmořské výšce 650-740 m.n.m. Technicky upravovaný povrch zaručuje ideální lyžařské podmínky pro začátečníky, rodiny s dětmi, snowboardisty a rekreační lyžaře.

 


Cyklotrasy

  Králíky – Kraví skok
Králíky – Dolní Orlice – Šanov – Červená Voda – Červená Voda – Horní Boříkovice – Lichkov – Mladkov – Adam – České Petrovice – Kraví skok (celkem 27,5km)
  Ze Zemské Brány do Žamberku
Zemská brána – Čihák – České Petrovice – Pod Bučinou – Klášterec nad Orlicí – Kraví skok – Pastviny – Studenský potok – Pastviny – Nekoř – Líšnice – Žamberk (celkem 25,5km)
  Velké Losiny – Kladské sedlo
Velké Losiny – Žárová – Pusté Žibřidovice – Jindřichov – Pleče – Habartice – Vikantice – Staré Město pod Sněžníkem – Nový Rumburk – Kladské sedlo (celkem 35,5km)

Všechny cyklotrasy v této oblasti naleznete ZDE


Turistika

  Výlet do okolí: Okolo Králíků
Králíky – V Lavičkách – U Studánky – Dolní Hedeč – Klášter na Mariánském kopci – Králíky (celkem 8,4km)
  Výlet do okolí: Okolo Mladkova přes tvrz Bouda
Mladkov – Pod Vysokým kamenem – Křižovatka – Bouda – Tvrz Bouda – Rozcestí – Křižovatka – Mladkov (celkem 11,4 km)
  Turistická trasa: Letohrad – Čihák
Letohrad – Šedivec – Nekoř – Údolí – Studenecká zátoka – Pastviny – Lhotka – Klášterec nad Orlicí – Zemská brána – Čihák (celkem 20,2km)

Všechny turistické trasy v této oblasti naleznete ZDE

FOTOGALERIE

Navštivte malebnou krajinu na pomezí Jeseníku a Orlických hor.

ROZCESTNÍK

Přehled turistických a lyžařských destinací v Okolí penziónu

REZERVACE

Zarezervujte si včas ubytování na našem penzionu